Звіт проведення

тижня іноземної мови та зарубіжної літератури

з 17 по 21 лютого 2020 року

у ДНЗ «ВПУ № 2 м.Херсона»

викладачів Гринчак І.М. та Палій Х.С.

Понеділок

17 лютого

   Відкриття тижня іноземної мови та зарубіжної літератури на лінійці. Ознайомлення учнів з планом заходів, конкурсів та вікторин. Оформлення тематичного куточку в холі ІІ поверху.

 

Вівторок

18 лютого

   Проведено позакласний захід серед учнів 27 групи «The Royal British Family». Цього свята чекали всі, адже метою проведення було викликати у учнів та відвідувачів заходу інтерес до країни, мову якої вони вивчають; збагатити світогляд учнів знаннями про державний устрій Великобританії та Королівської сім’ї, стиль життя людей закордоном, звичаї, побут, традиції цієї країни; навчити учнів цінувати й поважати звичаї та традиції інших країн; розвивати уяву і логічне мислення.

 

Середа

19 лютого

   Подорож у світ англійської літератури – Вільям Шекспір. Трагедія гуманізму у сучасному світі у творі Шекспіра «Гамлет».

   Учні ознайомились з біографією і творчістю англійського драматурга та поета доби Відродження; визначили філософсько-моральні мотиви трагедії «Гамлет»; чітко визначили поняття про загальнолюдські цінності та змогли дати відповідь на славнозвісне

 

Четвер

20 лютого

   Конкурс «Уяви себе перекладачем». «English tea drinking traditions in Great Britain» (Чайна церемонія англомовних країн).

   Учні ознайомились з традиціями та звичаями культури чаювання у різних країнах, розширили та збагатили власний світогляд, розвивали творчі здібності: навички виразного читання, акторські та ораторські здібності, вміння працювати з інформаційно-комп’ютерними технологіями, знаходити та аналізувати інформацію з різних джерел, виділяти головне та другорядне; підвищили інтерес до вивчення англійської мови.

   Розширили кругозору учнів через знайомство з історією походження чаю і особливостями вживання чаю в Англії і чайним етикетом.

 

П’ятниця

21 лютого

   Культурна і пісенна Великобританія – арена талантів «Eurovision party».

  Учні згадали жанри музики (на прикладах популярних пісень), познайомились з історією виникнення та розвитку величного конкурсу – Євробачення. Розвивали навички аудіювання під час прослуховування автентичних текстів на прикладах пісень світової слави Євробачення (Jamala – 1944, «Ruslana - Wild Dances» та сформували позитивне ставлення до британської культури на прикладах роботи відомі музиканти та гуртів Великої Британії. Навіть, виконалили легендарну пісню «Sweet Dreams» Marilyn Manson.

  Підведення підсумків тижня іноземної мови та зарубіжної літератури. Визначення переможців та найактивніших учасників.

 

У ході тижня іноземної мови та зарубіжної літератури брали участь 11, 16, 17, 21, 27, 31, 35, 37 групи.

У конкурсі-вікторині «Уяви себе перекладачем» абсолютним переможцем став учень групи Т-3 Мустафаев Решат.

Активними були учні груп 11, 16, 17, 21, 27, а саме Дейнак Сергій (11 група), Семенюк Ігор (16 група), Александер Ван Ніспен (17 група), Чернік Юрій (21 група), Морозов Андрій (21 група), Ларіонов Денис (21 група), Пляс Максим (21 група), Дорошенко Дмитро (21 група), Румянцев Олександр (27 група), Жосан В’ячеслав (27 група), Іванов Давид (27 група).

17 02 1

17 02 2

17 02 3

17 02 4

17 02 5